


Šifra artikla: 11120
FUG MASE745.00 RSD
Prikazana cena je sa uračunatim PDV-om.
Ponuda važi dok traju zalihe
Količina:
Pišite nam
Radno vreme
Pon - Pet / 08:00 - 20:00h
Subota / 08:00 - 16:00h
Detalji proizvoda
CE 40 Vodoodbojna masa za fugovanje Vodoodbojno, fleksibino sredstvo za fugovanje na bazi cementa za širine fuga do 8 mm. KARAKTERISTIKE: - vodootporna i vodoodbojna - fleksibilna - otporna na ogrebotine - pogodna za otvorene i zatvorene prostore - odlično prianja - pogodna za sisteme sa podnim grejanjem OBLAST PRIMENE: - Pogodno sredstvo za fugovanje keramičkih, staklenih, kamenih horizontalnih i vertikalnih površina, kao i za fugovanje mozaika, mermera i obloga od prirodnog kamena. Zahvaljujući posebnim aditivima odbija kapi vode, istovremeno sprečava dospevanje prljavštine u fugu (promena boje). Pakovanje: plastične kante od 2 kg Vrjeme obrade: 2 sata Početak vezivanja: oko 3 minuta
Deklaracija +
Proizvod: | GRAĐEVINSKI MATERIJAL |
Proizvođač: | CERESIT HENKEL |
Klasa kvaliteta: | 1. KLASA |
Materijal: | PRAŠKASTI MATERIJAL |
Zemlja porekla: | SRBIJA |
Uvoznik za SRB: | ROMA DOO |
Fotografije ne moraju biti 100% identične proizvodima.AkvaDom salon moderne keramike se trudi da opisi, fotografije i specifikacije budu u potpunosti verodostojne ali nažalost, zbog velikog broja artikala u ponudi, može se desiti da se greška podkrade. Najljubaznije vas molimo da u slučaju da primetite nesaobraznost ili grešku u opisu prijavite na mail office@akvadom.rs i naši programeri će grešku ispraviti u najkraćem mogućem roku.
Zašto Akvadom?
Ljubazno osoblje, brza i stručna komunikacija.
Povoljne uvozničke cene.
Moderan asortiman robe.
Jednak tretman svakog kupca bez obzira na količinu poručene robe.
Brza isporuka
Po dogovoru sa kupcem, vršimo isporuku do mesta preuzimanja (ne i unošenje u zgradu ili kuću).
Dogovor se zasniva na bazi količine kupljene robe.
Veliki lager
AkvaDom se trudi da svu ponuđenu robu koju vidite na sajtu drži na lageru i da u što kraćem vremenskom roku robu dobavi kupcu koji je želi.